Skiareál Pizár Paseky nad Jizerou

Aktuální provoz

Aktuální provoz

Aktuální informace ze střediska - vleky, sjezdovky, sněhová pokrývka, ...

číst více »

Ceník lyžování

Ceník lyžování

Lyžování v Pasekách nad Jizerou je dostupné pro každého! Nabízíme zvýhodněné rodinné jízdenky a společné jízdné Skiregion.cz s dalšími lyžařskými areály.

číst více »

Kamery v Pasekách nad Jizerou

Kamery v Pasekách nad Jizerou

Aktuální snímky ze skiareálu z mnoha online kamer

číst více »

Dětský park Médi Kubíka

Dětský park Médi Kubíka

Velké zábavné lyžařské hřiště pro malé děti a začátečníky - pojízdný pás, dětský lyžařský vlek, zábava ...

číst více »

  • Lyžařský areál najdete v Pasekách nad Jizerou na rozmezí západních Krkonoš a Jizerských hor. K dispozici je zde celkem 10 km sjezdových tratí s úctyhodnou rozlohou 44 hektarů.
  • V lyžařském areálu je 5 lyžařských vleků, sedačková lanovka a od sezóny 2015/16 pojízdný pás pro malé děti.
  • Lyžaři mají možnost bohatého výběru terénů – cvičné louky, sjezdové tratě lehké i těžší obtížnosti. Na své si přijdou i vyznavači snowboardingu. Dostatek sněhové pokrývky na sjezdovkách je zajišťován rozsáhlým zasněžovacím systémem.
  • V areálu jsou k dispozici lyžařské školy a půjčovny vybavení. Samozřejmostí je možnost občerstvení. Parkoviště se nachází přímo u dolních stanic vleků.
  • Od horních stanic se mohou běžkaři vydat na okruhy okolo Bílé Skály a k nejkrásnější rozhledně Jizerských hor ke Štěpánce. Okruhy navazují na „Krkonošskou lyžařskou cestu", která protíná celé Krkonoše a na druhé straně na „Jizerskohorskou magistrálu".
  • Lyžařský areál Paseky nad Jizerou je členem Skiregion.cz.

Půjčovny lyžařského vybavení a lyžařské školy

Hostinec „U HERMÍNY“

Hostinec • Ubytování

KONTAKT

+420 604 985 319  •   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

herminaHostinec „U HERMÍNY“ je příjemná hospůdka nacházející se ve středu hořeních Pasek nad Jizerou, nacházející se u dolní stanice lanové dráhy a parkoviště pro návštěvníky lyžařského areálu.

Hostinec je původní krkonošské stavení s útulný lokálem skýtajícím příjemné posezení. Své jméno podědila po stařence Hermíně, která v chalupě žila. Interiér je vyzdoben různými dobovými kousky z okolních chalup a na stěnách vás zaujmou historické plechové cedule.

Návštěvníci se mohou občerstvit z bohatého výběru alkoholických i nealkoholických nápojů a ti, kteří se zdrží déle, si mhou vybrat z domácí kuchyně.

Hospoda také poskytuje občerstvení ve dvou venkovních bufetech s posezením na terase a v letních měsících mohou návštěvníci „odložit“ své ratolesti na prolézačky, trampolínu nebo pískoviště.

Během letní sezóny pořádáme řadu akcí. Začíná to Pálením nedohořelejch čarodějnic, přes Letní silvestr, Bike music fest nebo cestovatelský festival Dech hor a končí to Paseckou poutí. Pořádáme také různé oslavy nebo netradiční svatby v přírodě nebo na lanovce.

V zimním období je hostinec pro svojí polohu ideálním místem k občerstvení pro návštěvníky lyžařského arealu.

V hostinci se můžete také ubytovat.

Bufet ve všech podobách

Bufet 001
Bufet 002
Bufet 003
Bufet 004

Netradiční svatby

001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011

Fotogalerie z akcí

Ubytování v Pasekách nad Jizerou

Partneři

Autotrend Liberec Singing Rock Maspex Horská služba ČR Alpine Pro Obec Paseky Skiregion.cz Skiareál Paseky n. Jiz.

logo